В Азовській ЗОШ пройшов семінар-практикум

В Азовській ЗОШ пройшов семінар-практикум

В Азовській школі для вчителів молодших класів відбувся семінар-практикум «Педагогіка партнерства. Математична галузь». Кожний з показових уроків мав сучасний характер і показував рівень підготовленості педагога, його уміння зацікавити дітей і залучити їх до активної участі в процесі освоєння матеріалу, повідомила прес-служба Кирилівської селищної ради.

Характерним був урок «Ми -мандрівники», який в першому класі провела вчителька Галина Третякова. Його головний підсумок: діти були активними, бадьорими, проявили цікавість і вміли користатися одержаною інформацією. А ось у другому класі вчитель Наталія Плентюк та в третьому класі вчитель Оксана Майфат уроки математики провели з використанням SMART-технологій. Дітиз інтересом і вмінням користувалися SMART-дошками та планшетами.

Вчитель Зоя Бурцева для колег підготувала несподіване випробування – квест для них. Тож довелось педагогам і самим попрацювати над виконанням поставлених завдань. А вони були не тільки з галузь знань, ботреба було проявляти кмітливість і навіть танцювальні здібності.

Завершилось все це підбиттям підсумків і обміном думками, щодо проведеного заходу. Можна виділити такі основні акценти успішного навчального процесу. Це – сучасна матеріально-технічна база, встановлення порозуміння між педагогами,дітьми та їх батьками.

кирилівка азовська школа семінар- практикум
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати