Незабаром розпочнеться реалізація пілотного пректа по створенню штучних рифів у Кирилівці

Незабаром розпочнеться реалізація пілотного пректа по створенню штучних рифів у Кирилівці

Світова практика підтверджує, що створення штучних рифів благотворно впливаэ на відновлення і примноження рибних ресурсів. Ці споруди стають місцем нерестилища риби,живих морських організмів, схованкою для них. Крім того, як вважє директор Національного природного парку «Приазовський» Дмитро Воловик, штучні рифи виконуватимуть функції берегозахисних споруд, а також стануть обיִєктом для дайвінгу, повідомило РІА.

В якості основного матеріалу бдуть використовувати пісок, якого тіліки при розчишенні Промоїнидобули понад 3 мільйони тонн. З нього виготовлятимуть з додаванням бетонного розчину різноманітні форми з отворами, куди легко зможе заходити риба на нерест. До того ж планують ці форми зробити різнокольоровими, що посилює ефект їх сприйняття дайвінгістами.

Спочатку у вигляді пілотного проекта такі штучні споруди облаштують біля Прмоїни. Ящо буде одержано позитивний результат, штучні рифи прягнутся вздовж всїєї Кирилівки і далі. Цей проект не буде мати державне фінансування. Використовуватимуться різні джерела, ведеться пошук спонсорів та інвесторів. Зокремасподіваються зацікавити цим проектом американський фонд USAID, що представляє Агентство США з міжнародного развитку. Воно на найближчі три роки є партнером Приазовського нацпарку у розвитку дайвінгу в Азовському морі.

кирилівка облаштування штучних рифів дмитро воловик
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
2 просмотра в октябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии