З Молочним лиманом все буде гаразд, а вздовж Кирилівки спорудять штучні рифи

З Молочним лиманом все буде гаразд, а вздовж Кирилівки спорудять штучні рифи

Нещодавно 6131 публікував лист мешканця Охримівки Володимира Короля до Директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика. Автор звернення стурбований тим, що передбачаєтьсямасовий захід на нерест піленгасу та інших видів риби. Але за роки, коли водойма пересохла, булдо втрачено кормову базу. До то ж чи зможуть води Азовського моря забезпечити розмивання солі і доведення солоності лимну до сприятливих для риби умов перебування і розмноження.

Як відповів Дмитро Воловик для паніки нема ніяких підстав. Кормова база буде швидко відновлена. До весни солоніть буде в межах 24-30 проміле, що позитивно познчиться на продуктивності лимана.За два роки лиман знову буде заселений черепашкою, яка буде і прирдним фільтром води, і поповненням кормової бази. Стосовно поповнення лиману прісною водою з річок Молочної та Тащенак,покаїх очищення в ближчих планах відстуне. А ось що буде реально створено, так це рукотворний ставок на 2 гектари. А також ще те, що в лимані та в морі вздовж Кирилівіки будуть створювати штучні рифи.

А ось дійсно великою проблемою Дмитро Воловик назвав браконьєрство. Охорона Молочного лиману буде здійснюватися, але важливо, щоб до процесу боротьбиз губителями природиприєднувались всі, кому не байдужа доля Молочного лиману.

кирилівка відповідь королю воловик молочний лиман. рифи в морі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати