В Охримівській ЗОШ пройшов тиждень Smart технологій

В Охримівській ЗОШ пройшов тиждень Smart технологій

«Тиждень відкритих уроків з використання Smart технологій» пройшов в Охримівській ЗОШ I-III ступеню. Вони яскраво продемонстрували наслідки, як сучасні технології допомагають краще інтегрувати завдання уроку з практичним життям. І використанні педагогами сучасні форми подання матеріалу свідчить, що завдяки цьому інтерес до предметів в учнів різко зростає, а це сприяє кращому усвоєнню одержанної інформації, повідомив офіційний інтернет-портал Кирилівської селищної ради.

В ході цього незвичайного тижня свій урок з інформатики у 7-му класі провела Анжеліка Пєтухова. Для учнів третього класу Світлана Аносова провела урок за темою «Множення і ділення на 10», аВікторія Пономаренко та Сергій Пономаренко для учнів четвертого класу провели оригінальне читання твору Лесі Українки – «Давня весна». На уроці зарубіжної літератури Ірина Чурса та викладач біології Наталія Пєшева провели бінарний урок по оповіданню Антона Чехова «Хамеліон».

Оригінальним вийшов бінарний урок у другому класі, де вчитель початкових класів Юлія Димченко та викладач англійської Людмила Цюпа провели його за темою «Людина та її тіло». Відбулись також уроки на основіSmart технологій з математики, фізіки,образотворчого мистецтва. І кожен з них був по-особливому цікавий, викликав живий інтерес у дітей, активізував їх у прагненні взяти участь в обговоренні теми уроків і висловити свою думку, бачення, емоції.

кирилівка охримівська школа тиждень відкритих smart уроків
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
10 просмотров в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии