Євросоюз готується відмінити штампи в паспортах при відвідуванні країн ЄС

Євросоюз готується відмінити штампи в паспортах при відвідуванні країн ЄС

Зміни стосуютьс всіх, хтомандрує країнами ЄС. Для цього готується запуск двох систем. Одна - EES замінить традиційні штампи в паспорті. Друга - ETIAS призначена для авторизації безвізових паспортівпри реєстрації мандрівників, повідомили Факти.

Після впровадження EES - Entry-Exit System на кордоні не будуть ставити в паспорт ніяких відміток. Це прискорюватиме процедуру проходження і позбавить від необхідності заміни заповненого штампами документа. Україна також може домовитися про поширення безвіза на пластикові id-карти, які використовуються в якості внутрішніх паспортів.

Після запуску ETIAS - Європейської інформаційної системи авторизації подорожей, українцям, що прямують до країн Шенгенської зони, буде потрібно зареєструвати паспорт в електронній системі. Дозвіл діятиме три роки. Ідентичні правила передбачені для всіх держав, що мають безвізовий режим з Євросоюзом.

Впровадження ETIAS і EES - процедуране здешевих. За підрахунками вони обійдуться в сотні мільйонів євро. Тому реєстрація паспортів в них буде платною. Так, для ETIAS вартість 7 євро на три роки її дії. Від сплати збору звільнено дітей та підлітки до 18 років, а також людей похилого віку старше 70 років.

кирилівка нові правила поїздок до країн європейского союзу без штампів
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в январе
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии