Сусід посварився з сусідкою. Та чи у чоловіка не вистачило аргументів, чи він їх і не шукав,та він вдарив літню жінку ногою. Вона впала і при цьому одержала травми руки і ноги. Ці пошкодження кваліфікуються як легкі тілесні. Однкак навіть зважаючи на це поліція відкрила кримінальне провадження, повідомив відділ комунікацій ГУ НП в Запорізькій області.
У Кирилівці в якості аргументу під час сварки чоловік вдарив літню жінку ногою
![У Кирилівці в якості аргументу під час сварки чоловік вдарив літню... У Кирилівці в якості аргументу під час сварки чоловік вдарив літню жінку ногою](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/674/udar_5e255eda4da4d.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію