Україна та Грузія звернулись до ІМО зі скаргою на протиправні дії Росії в Азовському і Чорному морях

 Україна та Грузія звернулись до ІМО зі скаргою на протиправні дії Росії в Азовському і Чорному морях

Україна та Грузіїя звернулися до держав-членів ІМО зі скаргою на протиправні дії Росії,яка перешкоджає пошуково-рятувальним операціям у Чорному і Азовському морях та Керченській протоці. Спільно підписаний документ був підтриманий делегаціями країн ЄС та США, повідомило Посольство України у Великій Британії у Facebook.

Нещодавно у Лондоні на засіданні сьомої сесії Підкомітету з навігації, радіозв’язку, пошуку та рятування Україна висловила протест проти неправомірного розширеннярадіостанцією НАВТЕКС-Новоросійськ району обслуговування на акваторію Азовського моря та Керченської протоки. Київ наполягає, що оголошення навігаційної інформації з безпеки мореплавства мають поширюватися виключно українською радіостанцією НАВТЕКС-Бердянськ.

Для довідки: Міжнародна морська організація (англ. International Maritime Organization, IMO) є міжнародною міжурядовою організацією та спеціалізованою установою ООН. Її діяльність спрямована на скасування дискримінаційних дій, що зачіпають міжнародне торговельне судноплавство, а також прийняття норм (стандартів) по забезпеченню безпеки на морі і запобіганню забрудненню з суден довкілля, в першу чергу, морського.

Україна стала членом ІМО з 1994 року, коли було ратифіковано Конвенцію про Міжнародну морську організацію 1948 року в редакції 1982 року.

кирилівка україна грузія скарга на протиправні дії росії азовське мое
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати