У Кирилівці відзначили кращі спортивні команди і спортсменів

У Кирилівці відзначили кращі спортивні команди і спортсменів

Відбулось нагородження кращіх спортсменів за підсумками минулого року. На території ОТГ проходили дві спартакіади: серед жителів Кирилівки і між населеними пунктами.

Селищний голова Іван Малєєв відзначив масовість учасників спартакіад та зрослу майстерність самих спортсменів у багатьох видах спорту за їх програмою. Потім нагородив команди та тих, хто вніс особливй внесок у розвиток фізкультури і спорту на території громади.

Перше місце у кирилівській спартакіаді посіла команда «Хвиля», капітану якої Олегу Репіну було вручено Диплом, перхідний Кубок та сертифікат на 2 тисячі гривень. За друге місце Диплом і сертифікат на 1200 гривень одержала команда «Бодрість». Третє місце і сертифікат на 800 гривень присуджено команді «Рятівник». До того ж цю команду, що представляє ДПРЧ-24, чекав Кубок «За волю до перемоги».

За підсумками спартакіади між населеними пунктами ОТГ премогу присуджено кирилівським спортсменам з команди «Азовець». Охрімівська команда «Чайка» посіла друге місце. Третє здобули спортсмени команди «Хвиля» з Атманаю.

За вагомий внесок у популяризацію і розвиток фізичної культури і спорту на теоиторії ОТГ особливих нагород удостоєні були Олег Репін та Станіслав Короп.

кирилівка нагородження учасників спартакіад
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати