У юних кирилян буде можливість бесплатного відвідування різних регіонів України

У юних кирилян буде можливість бесплатного відвідування різних регіонів України

З квітня поточного року почне працювати урядова програма мобільності молоді. Як заявив Премיִєр-міністр України Олексій Гончарук, треба зробити все, щоб молодь ставала самостійною і соціально активною. Уряд хоче побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджало за межі своїх областей. А мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці. Він такожпідкреслив, що така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства, повідомив урядовий портал. 

Спочатку розроблятиметься концепція програми, яка згодм розпочне діяти в якості пілотних проектів у кількох регіонах України. Напереїзди юнаків і дівчат урядом заплановані 500 млн. грн.

Завдяки цій прогамі ставалять за мету розвивати більшу самостійність у молодих людей шкільного віку в пізнанні всьго багатства і розмаїття нашої Вітчизни. Це також буде сприяти формуванню свідомої суспільної позиції. Завдяки цій програмішкільні екскурсії стануть частішими і не створюватимуть матеріальні незручності для багатьох сімей.

кирилівка екскурсії молоді бесплатно по україні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Оцените первым
(0 оценок)
Пока еще никто не оценил
3 просмотра в октябре
Пока никто не рекомендует
Авторизируйтесь ,
чтобы оценить и порекомендовать
Комментарии