У юних кирилян буде можливість бесплатного відвідування різних регіонів України

У юних кирилян буде можливість бесплатного відвідування різних регіонів України

З квітня поточного року почне працювати урядова програма мобільності молоді. Як заявив Премיִєр-міністр України Олексій Гончарук, треба зробити все, щоб молодь ставала самостійною і соціально активною. Уряд хоче побороти ситуацію, коли чи не більше половини молодих людей за останні три роки не виїжджало за межі своїх областей. А мобільність – позитивно впливає і на економіку, і на продуктивність праці. Він такожпідкреслив, що така програма заохотить пізнавати різноманіття регіонів та розвивати організації громадянського суспільства, повідомив урядовий портал. 

Спочатку розроблятиметься концепція програми, яка згодм розпочне діяти в якості пілотних проектів у кількох регіонах України. Напереїзди юнаків і дівчат урядом заплановані 500 млн. грн.

Завдяки цій прогамі ставалять за мету розвивати більшу самостійність у молодих людей шкільного віку в пізнанні всьго багатства і розмаїття нашої Вітчизни. Це також буде сприяти формуванню свідомої суспільної позиції. Завдяки цій програмішкільні екскурсії стануть частішими і не створюватимуть матеріальні незручності для багатьох сімей.

кирилівка екскурсії молоді бесплатно по україні
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати