2020 рік в Україні національна туристична організація проголосила роком сільського туризму

2020 рік  в Україні національна туристична організація проголосила роком сільського туризму

З часом сільський туризм стає все більш популярним. З метою його дальшого розвитку Національна туристична організація України оголосила 2020 рік – роком сільского туризму, повідомив Агроньюс.

В це поняття входить екотуризм, відвідування населених пунктів, громад та знайомство з традиціями, культурою, природними особливостями, притаманнми тій чи іншій сільській місцевості. До того ж він покликаний сприяти мінімінізації міграції людей з сільських місцевостей до міст, працевлаштуванню сільської молоді та жінок і розвитку етнічних меншин. Завдяки цьому на місцях краще зберігається автентичність культурної спадщини.
Є і певна проблема – це недостатня підготовка мешканців сільської місцевості до вдосконалення своїх сервісних навичок та розвитку людського капіталу, який забезпечить сталий та збалансований розвиток туризмуна селі.До того ж, розвиток сільського туризму вимагає встановлення та впровадження міжнародних стандартів, об’єднаних у комплексну систему яка відповідає сучасним потребам ринку і ефективності підвищення якості обслуговування туристів та управління туристичним бізнесом.Так що є до чого докласти зусиль місцевим органам влади, якщо вони зацікавлені в розвитку територій і покращенні життєвого рівня населення.

кирилловка 2020 год сельского туризма
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
3 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати