ПРОН реалізовуватиме на території Кирилівської ОТГ два проекта

ПРОН реалізовуватиме на території Кирилівської ОТГ два проекта

ПРООН – міжнародна мережа представників ООН, зайнятих реалізацію цільової безоплатної і неполітизованої допомги в різних сферах. Вперше побувала місія ПРООН в Кириліцв і жовтні з оглядово програмою і пропозцицією взяти участь у проектах на одержання грантів під релизацію суспільно-корисних програм. І дві пропозиції знайшли підтримку, повідомила прес-служба селищної ради.

Обидві програми, які будуть реалізовані з ПРООН на засадах співфінансування, затверджені по конкурсу «Посилення громадської безпеки в громадах Приазовיִя». Перша передбачає встановлення вуличного освітлення вздовж грунтової дороги на вул. Коса Федотова. Після спорудження обיִїзної дорги шлях, накатаний між пляжами та базами відпочинку, по суті перетворився на пішохідну зону, Та дорога тут погано освітлюється, а місцями взагалі зовнішнє освітлення відсутнє. Це створює незручності для відпочиваючих.Проект розроблений і вже пройшов експертизу. Замовником виступає Кирилівська селищна рада., вести роботи - ГО «Кирилівка-курорт», за участю баз відпочинку, які входять до цієї організації. З цільового фонду Кирилівської селищної ради на відновлення освітлення буде витрачено 600 тисяч гривень. ПРООН виділяє на цей проект 500 тисяч гривень. Цей проект має бути завершений вже до травня 2020 року.

Ще один проект буде реалізовано в Охрімівці в рамках соціальної згуртованості населення ГО «Надія Охрімівки». Ним передбачається облаштування парку відпочинку у селі з висадкою близько 1000 дерев. На всі робти Кирилівська селищна рада видіялє 100 тисяч гривень, а ПРООН – 400 тисяч гривень. Строк реалізції той же - до травня наступного року.

киилівка. проон. програми реалізіція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди в березні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати