У Кирилівській громаді проходить акція серед людей не байдужих до тих, хто в наш не простий час зазнав матеріальної скрути. Вже не вперше кожн за бажанням зможе допомогти дітям з малозабеспечених родин та родин, які опинилися у скрутному становищі. Повірте, що вашим одягу, іграшкам, книжкам будуть дуже раді ті, хто чекає на свята найбільш за усіх. Акція триває з 18 грудня 2019 року до 18 січня 2020 року.
На території Кирилівської громади триває благодійна новорічна акція
![На території Кирилівської громади триває благодійна новорічна акція На території Кирилівської громади триває благодійна новорічна акція](https://s.6131.com.ua/section/newsInternalIcon/upload/images/news/icon/000/051/582/akcia_5dfca15e091bc.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію