За продаж алкоголю та тютюнових виробів без ліцензій будуть карати по-новому

За продаж алкоголю  та тютюнових виробів без ліцензій будуть карати по-новому

З 18 грудня набуває чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності», повідомив Офіс великих платників податків ДПС.

Згідно цього Закону змінено як порядок, так і підстави притягнення до адмінвідповідальності за порушення, що пов'язані з господарською діяльністю без ліцензій, торгівлею алкоголем та тютюновими виробами з підробленими акцизними марками чи без них.

Тож за торгівлю (оптову, роздрібну, експорт, імпорт) спиртом етиловим, коньячним і плодовим, а також роздрібну торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами без ліцензії каратимуть по-новому. Так, замість ст. 156 КУпАП будуть застосовувати ч. 1 ст. 164, якою передбачене накладення штрафу від 17000 до 34000 грн з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без неї.

Також з 18 грудня відповідно до ч. 1 ст. 164 КУпАП за діяльність з порушенням ліцензійних умов відповідальності не буде. Однак буде вважатись порушенням діяльність в період припинення дії ліцензії, якщо законодавством не передбачено умови функціонування суб'єкта господарювання в цей період.А щезапроваджена відповідальність за порушенням ліцензіатом установленого законом строку повідомлення органу ліцензування про зміну відомостей, зазначених у заяві та документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензіїЗа таке порушення передбачений штраф від 4250 до 8500 грн.

Крім того, за невиконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов він буде оштрафований на суму від 8500 до 25500 грн.

Притягнення до відповідальності за порушення з питань ліцензування будуть здійснювати суди на підставі протоколів уповноважених осіб органів ліцензування.

кирилівка нові покарання продаж алкоголю без акцизних марок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди в лютому
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати